Partizan je u okviru 17. kola Superlige Srbije savladao Vojvodinu rezultatom 4:1. Crno-bijeli su u ovaj meč ušli oslabljeni neigranjem Bibrasa Natha koji je povredu zadobio na reprezentativnoj pauzi.

Mogao je Partizan stići do prednosti u petoj minuti, ali je tada Nikola Simić dobro intervenisao i spasio gol Vojvodine. Mogli su domaći i u 21. minuti do gola kada je Miloš Jojić nabacio iz kornera, Rikardo Gomeš glavom prebacio do Slobodana Uroševića koji je sa tri metra pogodio golmana Vojvodine.

U 35. minuti Partizan je poveo. Centrirao je Aleksandar Miljković sa desne strane, a poslije odbitka lopta je došla na lijevu nogu vezisti crno-bijelih koji je efektno pogodio desni ugao gola Vojvodine.

Sedam minuta kasnije domaći su uduplali vođstvo preko Kvinsija Meniga. Sve je sam uradio Holanđanin, uzeo loptu, vukao je do ivice kaznenog prostora i veoma efektno pogodio za 2:0.

Partizan, Može i bez Natha: Partizan lako izašao na kraj sa Vojvodinom

Početak drugog poluvremena vratio je rezultatsku neizvjesnost, pošto su gosti smanjili na 2:1. Veliku grešku napravio je Miloš Jojić, praktično namjestio zicer šansu Čoviću koji je nesebično asistirao za Veljka Simića, a najbolji strijelac Vojvodine iz prvog šuta gostiju u gol na meču je smanjio rezultat.

Ipak, u 69. minuti Rikardo je pogodio i postigao treći gol za Partizan. Jojić je prefektno centrirao iz kornera, a napadač Zelegorskih ostrva glavom matirao Simića.

Nije to bio kraj. Samo nekoliko minuta kasnije nakon asistencije Jojić se upisao i među strijelce i tako se iskupio za jedini gol koji je Partizan primio na ovom meču.

To je bio konačan rezultat kojim se Partizan ponovo odvojio na šest bodova ispred Crvene zvezde, a u četvrtak im slijedi meč protiv Flore u Estoniji u okviru grupne faze Lige konferencija.