Pedja Milosavljevic/STARSPORT

Partizan je u okviru 37. kola Superlige Srbije u posljednjoj utakmici na svom terenu pobijedio Voždovac rezultatom 3:0.

Crno-bijeli” su poveli u 21. minuti susreta kada je po strani prošao Miloš Jojić i pokušao da uposli Lazara Markovića, ali je nespretno intervenisao Aleksandar Bogdanović i zatresao sopstvenu mrežu.

U 73. minuti Partizan je duplirao svoju prednost. Dugo je trajala akcija crno-bijelih po desnoj strani. Na kraju je Nikola Štulić poslao loptu za Bibrasa Nathka, ali iza leđa. Uspio je, ipak, Izraelac da nastavi akciju i pronašao Nemanju Jovića u petercu pred golom Voždovca koji je “poentirao“.

Šest minuta kasnije Nathko je postigao pogodak koji je donio Partizanu ubjedljivu pobjedu 3:0 kolo prije kraja Superlige. “Parni valjak” je sa ova tri boda stigao do brojke od 95, ali je odavno jasno da na tabeli ne mogu ni gore ni dolje.

Napredak i Proleter su sigurnim pobjedama osigurali opstanak kolo prije kraja, dok su u igri i dalje Novi Pazar, Voždovac, Rad, Radnički i Javor.