Fudbaleri Partizana savladali su na domaćem terenu TSC sa 3:1 u 35. kolu Superlige Srbije.

Prvu ogromnu priliku na meču imao je Nemanja Jović kada je u 8. minutu izašao sam ispred golmana gostiju, no poslao je loptu pored gola što je veoma iznerviralo Aleksandra Stanojevića. Četiri minuta kasnije na drugoj strani Đuro Zec je došao u priliku, ali je šutirao preko gola.

Sredinom poluvremena uslijedilo je nekoliko prilika TSC-a, a najviše je prijetio Mihailo Banjac, koji je u 34. minutu sa vrha šesnaesteraca šutao pored stative. Tri minuta kasnije Saša Zdjelar je pokušao sa 20 metara, ali je golman gostiju to lako odbranio i onda je u 43. minutu Vladimir Stojković uspio da odbrani šut Nenada Lukića sa desetak metara.

Domaći tim je stigao u vođstvo u 53. minutu kada je Marko Petković napravio prekršaj nad Slobodanom Uroševićem, a Bibras Natho je još jednom bio siguran izvođač penala za 1:0.

Nije se dugo čekalo na drugi gol, tačnije do 64. minutu kada je Natho proigrao Filipa Holendera, a ovaj je bez većih problema matirao golmana gostiju za vođstvo od 2:0.

Samo četiri minuta kasnije Jović je istrčao kontru i opet se zbunio u završnici, no lopta se odbila do Miloša Jojića, a ovaj je poslao iza leđa Nemanje Filipovića za 3:0.

Nakon tog gola uslijedio je mirniji period utakmice, a debitovao je u dresu Partizana i mladi Nikola Terzić. U 83. minutu i gosti su postigli gol, tačnije Borko Duronjić kada je sa desetak metara matirao Stojkovića za 3:1.

Do kraja nije bilo većih uzbuđenja i završilo je pobjedom Partizana od 3:1. Partizan će u narednom kolu gostovati Čukaričkom, a TSC dočekuje Javor.