Partizanovi omladinci i stranci režiseri pobjede crno-bijelih na startu sezone

Partizan je na otvaranju Superlige Srbije pobijedio Javor u Ivanjici rezultatom 4:0.

Crno-bijeli su u prednost stigli u 21. minuti kada je debitant Mihajlo Petković sa 16 metara prekrasno pogodio suprotan ugao.

Partizan je dodatno pojačao tempo u nastavku. Pogodio je prvo Rikardo Gomeš, ali je njegov pogodak poništen zbog nedozvoljene pozicije. Ubrzo nakon toga Bibras Natho je ušao u šesnaesterac, namjestio se na udarac i sjajno zatresao mrežu Javora.

Na 3:0 povećao je još jedan omladinac u redovima Partizana. Nakon izrađene akcije Samed Baždar se upisao među strijelce i tako ovjerio trijumf Parnog valjka. U samom finišu sa penala koji je i izborio, konačan rezultat je postavio Gomeš.

U narednom kolu Partizan gostuje Radničkom u Nišu, dok će Crvena zvezda sutra dočekati Nišlije.