Petarda Krupe protiv Budućnosti, Omarska u uzbudljivom meču srušila Podrinje

Danas je kompletirano 18. kolo Prve lige Republike Srpske. Krupa je deklasirala Budućnost iz Pilice sa 5:0, dok je Omarska bila bolja od ekipe Podrinje Janja sa 3:2.

Fudbaleri Krupe ubjedljivo su savladali na domaćem terenu ekipu Budućnosti iz Pilice sa 5:0, a centralna figura prvog poluvremena bio je Ognjen Krneta koji je postigao tri gola. On je mrežu gostiju načeo u petom, a potom pogodio i u osmom te 42. minutu.

U drugom poluvremenu golova nije bilo sve do 85. minuta kada se u strijelce upisao Miodrag Rudan, a konačan rezultat postavio je Srđan Mrzić u sudijskoj nadoknadi vremena.

fk krupa

U drugom meču današnjeg dijela programa Omarska je kod kuće bila bolja od Podrinja sa 3:2, a gosti su bili ti koji su na poluvremenu vodili sa 1:0 golom Jovana Bokića iz 30. minuta.

U 47. Vedran Panić je poravnao rezultat, a vođstvo Omarskoj donio je Krecelj u 59. minutu susreta. Ognjen Jaćimović je u 74. povećao na 3:1, a jedino što su gosti do kraja uspjeli da urade jeste da ublaže poraz preko Maletića u samom finišu.