Pobjeda Spartaka i tri remija u Superligi Srbije

Fudbaleri Spartaka savladali su u Subotici ekipu Bačke sa 1:0, dok su preostale tri utakmice u 21. kolu Superlige Srbije odigrale neriješeno.

Subotičani su stigli do 11 pobjede u sezoni i to golom Nikole Furtule u 40. minutu, a Bačka se nalazi u sve većim problemu što se tiče borbe za opstanak. Ekipa Mladena Krstajića, TSC je kod kuće remizirao bez golova sa Radom, dok su u Kruševcu Napredak i Javor odigrali 1:1. Poveli su gosti iz Ivanjice autogolom Miloša Ostojića u 11. minutu, da bi izjednačio Marko Bačanin u 77. minutu.

Najviše golova viđeno je u duelu između Proletera i Zlatibora, gdje su gosti poveli već u četvrtom minutu golom Bojana Kovačevića, a samo pet minuta kasnije je Stefan Vukić je izjednačio na 1:1. Viktor Živojinović je ponovo doveo Proleter u vođstvo u 32. minutu, da bi konačnih 2:2 postavio Vasilije Janjić u 43. minutu.