Poraz Kluža u Superkupu Rumunije pred revanš u Banjaluci (VIDEO)

Fudbaleri Kluža poraženi su u Superkupu Rumunije nakon penala od Krajove, pred uzvratni meč sa Borcem u prvom kolu kvalifikacija za Ligu šampiona.

U prvih 45 minuta ove utakmice Kluž je dominirao i imao je tri ozbiljne prilike da ugrozi gol Krajove. Neprecizni bili su Gabrijel Debeljuh, Ciprian Deah i Runar Sigurjonson.

Drugo poluvrijeme donijelo je bolju igru Krajove. Kako je vrijeme odmicalo tako su obje ekipe igrale sve sigurnije i bez prevelikog rizika. Pobjednik ovog meča odlučen je nakon izvođenja penala.

Za ekipu Krajove svi su bii precizni, međutim u redovima Kluža penal su promašili Konstantin Paun i Bilel Omrani.

Uzvratna utakmica Borca i Kluža igra se na “Gradskom stadionu” u Banjaluci u utorak sa početkom u 20h. Prvi meč u Rumuniji završen je pobjedom Kluža od 3:1.