Prva liga FBiH: Jedinstvo i Posušje maksimalni

Posušje

Odigrane su četiri utakmice drugog kola M:tel Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine u kojoj su gosti osvojili samo jedan bod.

Jedina ekipa koja je uspjela osvojiti bod u gostima je doskorašnji Premijeligaš Travnik, koji je sa igračem manje odigrao susret bez golova u Konjicu protiv Igmana. Travničani su više od pola sata igrali s igračem manje, ali to domaći tim nije uspio iskoristiti.

Posušje je golovima Vranjića i Buhača u prvom poluvremenu ostvario pobjedu nad Slavenom u Živinicama sa 2:0. Neizvjestan susret je odigran u Goraždu u kojem je istoimeni domaćin savladao Budućnost iz Banovića sa 3:2.
Jedinstvo je minimalni rezultatom savladalo Zvijezdu iz Gradačca, golom Haračića u 65-oj minuti.

Rezultati 2.kola M:tel Prve lige FBiH: