Radnik ubjedljiv u Medulinu, Đurić može biti zadovoljan

Fudbaleri Radnika iz Bijeljine su u drugoj pripremnoj utakmici savladali Prvu Iskru iz Bariča rezultatom 4:2 u okviru ”Medulin kupa” u Medulinu.

Iako su u dva navrata gubili sa 1:0 i 2:1, u nastavku su pružili mnogo bolju igru, te sa ukupno tri gola u drugom poluvremenu su na kraju slavili sa konačnih 4:2, a trener Radnika Velibor Đurić sigurno može biti zadovoljan onim što su njegovi igrači pružili na današnjoj utakmici.

Golove za Radnik postigli su devetnaestogodišnji Vladan Jezdić, krilni napadač Podrinja iz Janje, koji je stigao na treninge Radnika, zatim Bojan Batar, Đorđe Pantelić i Anes Vazda.

Podsjetimo, u prvoj pripremnoj utakmici su fudbaleri Radnika odigrali neriješeno protiv Loznice, a tada je jedini pogodak za tim iz Bijeljine postigao Ante Živković, koji je stigao kao pojačanje iz banjalučkog Borca.

Radnik se nakon prvog dijela sezone u Premijer ligi Bosne i Hercegovine nalazi na posljednjoj poziciji sa 12 bodova, te mu u nastavku predstoji grčevita borba za opstanak.