Partizan je na svom terenu savladao Spartak u 11. kolu Superlige Srbije rezultatom 5:0.

Dobro je Partizan otvorio meč u Humskoj, te je rani pogodak u 14. minuti dosta olakšao crno-bijelim nastavak meča. Odlično je Kvinsi Menig prošao nekoliko igrača Spartaka i u presudnom trenutku dodao do Rikarda Gomeša, koji je obišao golmana Spartaka i loptu lagano plasirao u mrežu.

Imao je Partizan nakon toga još nekoliko prilika, a pred odlazak na odmor realizovali su jednu od njih i tada stekli lagodnih 2:0. Još jednom je asistent bio Menig, a loptu je sa druge stative u mrežu pospremio mladi Nikola Terzić.

Sjajnu partiju Menig je realizovao golom u 61. minuti. Bibras Natho je asistirao, a bivši fudbaler Tventea lažnjakom oslobio sebi prostor za udarac, naciljao suprotan ugao i efektno pogodio za 3:0 na semaforu.

Sve dileme, ako ih je i bilo, Partizan je zatvorio u 64. minuti. Nemanja Jović je asistirao Rikardu, a napadač iz Zelenogorskih ostrva ponovo obišao golmana i postigao svoj drugi gol na meču.

Konačnih 5:0 Partizan je postavio u posljednjem minutu meča, a drugu asistenciju upisao je Jović, dok je egzekutor bio Filip Holender.

Partizan je nakon ove utakmice prvi na tabeli sa pet bodova više od Zvezde i utakmicom više, dok je Spartak doživio svoj peti poraz u sezoni.