U utakmici kojom je kompletirano 13. kolo Prve lige Republike Srpske, Slavija je na svom stadionu remizirala sa banjalučkim Željezničarom dok je konačni rezultat glasio 2:2.

Prvi do vođstva su došli gosti golovima Danila Teodorovića u 29. minuti prvog poluvremena. Na drugi pogodak se čekalo do 54. minute, a strijelac za goste je ovoga puta bio Dejan Banjac.

Domaća ekipa se nije predavala i stigla je do svog prvog gola u 65. minuti preko Nikole Bjeloša. Poravnanje, ali i konačan rezultat od 2:2 je postavio igrač Slavije Amar Beširević u 76. minutu.

Prva liga Republike Srpske će se nastaviti za ovaj vikend, a Slavije će tada gostovati Borcu iz Kozarske Dubice dok će banjalučki Željezničar dočekati Kozaru.