Perović ugasio Zvijezdu 09, Sloboda bez većih problema protiv Tekstilca

Danas je odigrano sedam utakmica 24. kola Prve lige Republike Srpske u kom je Krupa uzela bodove na derbiju protiv Zvijezde 09, dok je Sloboda bila sigurna sa Tekstilcem.

Do prednosti su u prvom poluvremenu oba puta dolazili igrači Krupe preko Luke Babića i Nemanje Vidovića, ali su se domaći u život oba puta vraćali nakon samo nekoliko minuta i to oba puta golovima Slavena Stjepanovića.

Momenat odluke je ipak došao u 71. minutu kada je utakmicu riješio povratnik na prvoligaške terene Republike Srpske Miloš Perović i time obezbijedio svom timu nova i velika tri boda.

krupa zvijezda 09

Sloboda je takođe imala jedan težak zadatak u vidu Tekstilca koji igra kao preporođen ovog proljeća, ali su ih igrači tima iz Novog Grada na kraju ipak savladali bez većih problema sa 3:0.

Golove za Slobodu su na ovom meču postigla tri različita fudbalera, a radi se Alenu Nuhanoviću, Muji Smajiću te Ljubi Kovačeviću koji je i postavio konačnih 3:0 za domaćina.