Sloga potukla Omarsku u Doboju, Zvijezda 09 ispustila vođstvo protiv Sutjeske u Foči

Danas je odigrano posljednje kolo Prve lige Republike Srpske u fudbalu. Sloga je u Doboju bila ubjedljiva protiv Omarske sa 5:0, dok je Sutjeska u Foči slavila protiv Zvijezde 09 sa 4:3.

Sloga je u Doboju odlično otvorila meč i stigla do prednosti nad Omarskom već u drugom minutu preko Aleksandra Milakovića. Isti igrač je nakon sedam minuta igre u nastavku bio siguran sa bijele tačke za 2:0.

Na 3:0 povisio je Dimitrije Zajić u 56. minutu, a do kraja je dva pogotka postigao Uglješa Stevanović za ubjedljivu pobjedu dobojskog tima.

Veoma efikasan meč odigran je danas u Foči gdje je domaća Sutjeska savladala Zvijezdu 09 sa 4:3. Sutjeska je povela u trećem minutu preko Boška Radovića, a izjednačio je Muamer Svraka pet minuta prije kraja prvog poluvremena.

Dejan Živković je u 50. minutu potpuno preokrenuo rezultat, ali je tim iz Foče u nastavku došao do preokreta i vođstva od 4:2 pogocima Ognjena Pljevaljčića, Radovića i Nikole Mojovića. Zvijezda 09 je do kraja samo uspjela ublažiti poraz.