Fudbaleri Čukaričkog i Vojvodine su odigrali spektakularan meč u 21. kolu Superlige Srbije koji je završen rezultatom 3:3.

Domaći tim je fenomenalno ušao u meč i poveli su već u petom minutu golom Veljka Birmančevića. Sedam minuta kasnije golman Novosađana je ponovo morao vaditi loptu iz gol, pošto je tada nakon kornera pogodio Nikola Ćirković. Postigla je Vojvodina gol u prvom poluvremenu, ali je on poništen zbog ofsajda i na odmor se otišlo sa 2:0.

Problemi za Čukarički nastaju kada je Srđan Mijailović dobio drugi žuti, odnosno crveni karton u 47. minutu. Izdržali su domaći do 64. minuta, kada je Birmančević skrivio penal, a Miljan Vukadinović je pogodio za 2:1. Minut kasnije Aranđel Stojković je izjednačio na 2:2 i već tada smo imali spektakularnu utakmicu.

Ekipa Nenada Lalatovića je napravila potpuni preokret u 80. minutu kada je nakon nespretne reakcije igrača Čukaričkog lopta stigla do Veljka Simića, a on je zakucao u mrežu za 3:2. Sekunde su dijelile Novosađane da odu kući sa tri boda, ali je u osmom minutu sudijske nadoknade, poslije kornera loptu primio Stefan Čolović i sa ivice šesnaesterca postigao predivan pogodak za konačnih 3:3.

U narednom kolu Vojvodina dočekuje Voždovac, a Čukarički gostuje Radu.