Stanković: "Nismo gubili glavu i izvukli smo maksimum"

Trener fudbalera Crvene zvezde, Dejan Stanković rekao je nakon pobjede nad Vojvodinom od 2:1 da su ušli loše u meč, ali su ostali mirne glave i kasnije su preokrenuli.

On je naglasio da su na poluvremenu napravili male izmjene koje su im donijele dobro.

Uradili smo neke izmjene da bi dobili na energičnosti, na trci i malo smo promijenili sistem. Imam momke koji su naučili već odavno da igramo u bilo kojoj formaciji od utakmice do utakmice možemo da se adaptiramo. Bez povišenog tona jedna normalna priča, šta nam znači, koliko smo uradili da bi to pustili sada” – izjavio je Stanković i dodao:

Odigrali smo prvih 15 minuta utakmice loše, ali smo opet napravili uvod dobar, napravili par šansi i nismo gubili glavu, što mi je fenomenalno. Hvala momcima, izvukli su maksimum, nije bilo lako poslije Evrope i svega što se izdešavalo i hvala navijačima jer je zajedno sve lakše“.

Crvena zvezda naredni meč igra protiv Mladosti u Lučanima.