Fudbaleri Crvene zvezde i Rada remizirali su 2:2, a trener Dejan Stanković ističe da su u prvom poluvremenu morali postići bar tri ili četiri gola.

On je kazao da su oni već svoj cilj ispunili, ali to ne smije biti izgovor.

U prvom poluvremenu ne možeš toliko šansi da promašiš i ono je trebalo da se završi 3 ili 4:0. Imali smo kontrolu, imali smo sve, kada neko više pobjedu od tebe na kraju ispadne tako. Dva lijepa gola smo dali, ali smo tako i primili na naše greške, na postavljenu odbranu. Ovo je momenat gdje dosta igrača koji nije igralo dobija šansu, sigurno da nemaju devedeset minuta da igraju, da nemaju takmičarski ritam, ali kad se nosi grb Crvene zvezde zna se šta treba da se radi. Ne mogu im ništa zamjeriti, neko kad se bori za opstanak i ostavi zadnji atom snage. Mi smo već svoj cilj ispunili, ali to nije izgovor i ne treba da mijenja ništa u našim glavama i odigrali smo jednu pravu takmičarsku utakmicu” – izjavio je Stanković.

Crvena zvezda naredni meč dočekuje ekipu Zlatibora.