Završene su četiri utakmice 30. kola Superlige Srbije. Pobjede su upisali Mladost, Novi Pazar, Čukarički i Spartak.

Fudbaleri Spartaka su na “Gradskom stadionu” u Subotici savladali ekipu Voždovca ubjedljivim rezultatom 3:0. Domaćina u vođstvo doveo je golom sa bijele tačke Nemanja Tekijaški u 38. minuti. Na početku drugog poluvremena na 2:0 povisio je Nikola Srećković, da bi u 65. minuti Lazar Tufegdžić postavio konačan rezultat ovog duela 3:0.

Novi Pazar je na domaćem terenu savladao TSC Bačku Topolu sa 2:1. Na samom početku utakmice u sedmoj minuti Bojica Nikčević je zatresao mrežu za vođstvo Novog Pazara. U 72. minuti Dušan Stoiljković je zabio za 2:0, a utješni pogodak za goste djelo je Saše Tomanovića u 76. minuti. Bila je ovo veoma važna pobjeda za domaće u borbi za opstanak u Superligi Srbije.

Fudbaleri Čukaričkog savladali su ekipu Proletera u Novom Sadu sa minimalnih 1:0. Gol za pobjedu postigao je u drugoj sudijskoj nadoknadi nakon centaršuta iz kornera Stefan Šapić i tako donio važna tri boda gostima u borbi za treće mjesto sa ekipom Vojvodine.

Mladost je u gostima pobijedila Mačvu sa 2:0, a oba gola za goste postigao je Milan Bojović.