Fudbaleri Inđije i Napretka ostvarili su pobjede na domaćem terenu u 27. kolu Superlige Srbije.

Inđija je trijumfovala protiv Novog Pazara sa 1:0 golom Nebojše Bastajića u 88. minutu sa bijele tačke, a gosti su igrali sa igračem manje od 44. minuta kada je Abdulaj Sise dobio drugi žuti karton. Pobjedu je ostvario i Napredak u Kruševcu nad Bačkom od 2:1. Poveli su domaći golom Saše Marjanovića već u drugom minutu, a na 2:0 je povećao Alen Melunović u 62. minutu, da bi konačnih 2:1 postavio Nikola Aščerić u 74. minutu iz penala.

Bodove su u Ivanjici podijelili Javor i Rad, tako što su gosti poveli preko Andrije Kaluđerovića u 33. minutu, a 1:1 je postavio Andrej Ilić u 71. minutu. Istim rezultatom je završen duel između Mladosti i Metalca u Lučanima, pošto su gosti iz Gornjeg Milanovca poveli golom Vieljeuksa Mboungoua u 28. minutu, a na 1:1 je izjednačio Milan Bojović