Fudbaleri Proletera savladali su na domaćem terenu ekipu Spartaka sa 2:0, TSC je sa 3:0 bio bolji od Mačve, dok su Radnik i Vojvodina remizirali 2:2 u 27. kolu Superlige Srbije.

Proleter je došao do vođstva golom Đorđa Bašanovića u 82. minutu, a konačnih 2:0 postavio je Milan Mirosavljev u 92. miinutu. TSC je na domaćem terenu slavio sa 3:0 protiv Mačve, a poveli su već u osmom minutu golom Dejana Milićevića. Na 2:0 je povisio Mihajlo Banjac, dok je u sudijskoj nadoknadi Milićević gol postigao i drugi gol.

Najzanimljivije je bilo u duelu Radnika i Vojvodine, gdje su domaći vodili sa 2:0, a završilo je 2:2. Prvi gol je postigao Zoran Danoski u 30. minutu, a onda je Marko Bjeković savladao svog golmana za 2:0, da bi trenutak kola bio fantastičan pogodak Nikole Drinčića sa preko 30 metara u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena. Radnik je čuvao svoju prednost sve do 74. minutu kada je Nikola Bogdanovski postigao autogol za 2:2.