U prvom poluvremenu sijevale šanse, drugo nije ni podsjetilo na njega u remiju Osijeka i Hajduka

Osijek i Hajduk remizirali su rezultatom 1:1.

U okviru 11. kola 1. HNL utakmicu na “Gradskom vrtu” odigrali su Osijek i Hajduk, a na kraju su dva tima sa šampionskim ambicijama podijelili bodove.

Već u devetoj minuti Amer Hiroš je dodao do Lasla Kleinhejšlera čiji je snažni udarac sa 20 metara bio previše dobar za Lovru Kalinića i Osijek je poveo. Deset minuta poslije Hajduk je stigao do izjednačenja. Marin Ljubičić zagradio je, pa dodao loptu do Đerđa Lovrenčića čiji udarac s ruba šesnaesterca pogađa Danijela Lončara i ulazi u mrežu domaćih.

Niz šansi po tome imala su oba tima. Najbolju za Osječane stvorio je Vedran Jugović čiji je udarac pogodio obje stative, dok je sa druge strane Emir Sahiti zakasnio jedan korak na pas Marka Livaje koji je prošao kroz petarac.

U drugom dijelu niti jedan od timova nije ozbiljnije zaprijetio, te je utakmica završena bez pobjednika, rezultatom 1:1.

Osijek se sa 21-im bodom nalazi na trećem mjestu, dok je Hajduk sa bodom manje jedno mjesto ispod.