Varaždin zamalo prekinuo lošu seriju u Koprivnici

Utakmicom Slaven Belupa i Varaždina danas je u Koprivnici otvoreno 27. kolo 1. HNL. U borbi za opstanak ekipe su podijelile bodove i tako zadržale trenutne pozicije na tebeli.

U direktnom sudaru dvije ekipe koje se bore za opstanak u 1. HNL Varaždin je danas remizirao sa Slaven Belupom u Koprivnici. Gosti su do prednosti stigli golom Nevena Đuraseka iz 43. minute. Bio je to drugi gol 22-godišnjaka u 54 dosadašnja nastupa za klub iz “Baroknog grada”. Konačan rezultat postavio je Ivan Delić u prvom minuti sudijske nadoknade.

Neriješenim rezultatom Varaždin je prekinuo lošu seriju od četiri vezana poraza u kojima je imao gol razliku 2:12, ali i produžio niz utakmica bez pobjede. U narednom kolu Varaždinci će gostovati Gorici, dok je pred ekipom iz Koprivnice zaostalo kolo koje protiv Hajduka moraju odigrati na “Poljudu”, nakon čega će dočekati Osijek.