(VIDEO) Golovi Maksimovića i Vušurovića za podjelu bodova, tuča obilježila meč na Policama

Fudbaleri Leotara i Borca odigrali su neriješeno rezutatom 1:1 u okviru 13. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine. Golove su postizali Dejan Maksimović, a za goste Milan Vušurović.

Prvo poluvrijeme obilovalo je prekidima, a bolje su se snašli domaći koji su golom u 24. minuti Dejana Maksimovića poveli na utakmici i sa ovom prednosti otišlo se na veliki odmor.

Odmah na startu drugog dijela, u 47. minuti Milan Vušurović koji je tek ušao na poluvremenu, najbolje se snašao u šesnaestercu domaćih i nakon rikošeta postigao je izjednačujući pogodak.

Ovo je bio i konačan rezultat utakmice, a na kraju meča viđene su nemile scene. Pogotovo između 65. i 70. minute utakmice kada su se na terenu igrači dva tima fizički sukobili, a njima se pridružile i klupe timova.

To je rezultovalo sa sedam žutih kartona, a onaj pokazan Marku Perišiću bio je isključujući, te je Leotar utakmicu nastavio sa igračem manje.