(VIDEO) Krunić: "Poremetila nas je povreda Aćimovića"

Trener Leotara Branislav Krunić kazao je nakon poraza od ekipe Posušja sa 1:0 u 17. kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine da je dosta na igru uticala povreda Miloša Aćimovića koji je bio jedini napadač u timu iz Trebinja.

Krunić je rekao da su došli na utakmicu da ne prime gol i da im je malo nedostajalo da tako i ostane.

Vidjelo se da je utakmica bila bitna kako za domaće, tako i za nas. Igrači Posušja su htjeli da dobiju utakmicu i tako su i ušli, bili su agresivniji. U prvih deset, 15 minuta su dominirali i stvorili par prilika, kasnije smo izravnali igru i mogli smo da pariramo protivniku. Mi smo došli na današnju utakmicu da ne primimo gol i da iz nekog kontranapada postignemo gol” – izjavio je Krunić i dodao:

Dobro smo se držali do pred sami kraj utakmice kada smo primili gol, a nama je dosta otežalo to što nam se na početku povrijedio jedini napadač kog smo imali Miloš Aćimović i to se osjetilo u igri. Bili smo dosta bezidejni, nije bilo dubine, nismo stvarali opasnost po protivnika, a čim bi osvojili loptu brzo bi završila u posjedu domaćina. Bilo je teško igrati 90 minutu u takvom odnosu na terenu, a bez obzira na to ja moram pohvaliti svoje momke. Protivnik je stvarao prilike, vjerovatno su zaslužili to i čestitam im na fer i korektnoj igri“.

Leotar naredno kolo dočekuje ekipu Veleža.