(VIDEO) Miljanović: "Zrinjskom su se naštimali rezultati kao Borcu prošle sezone"

U okviru 19. kola Premijer lige BiH, Borac je danas na svom terenu savladao Slobodu sa 3:1.

Nemanja Miljanović, trener Banjalučana, na početku pres konferencije poslije meča je izjavio sljedeće:

“Mislim da smo odigrali dobru utakmicu, stvorili smo prilike i uspjeli smo da povedemo. Ipak, Sloboda je jako brzo izjednačila, ali smo se mi vratili u drugom poluvremenu.

Uspjeli smo dati i treći gol, treba čestitati našim momcima na dobroj utakmici, a i Slobodi na fer i korektnoj utakmici”.

U nastavku, strateg crveno-plavih je govorio o ambicijama kluba u nastavku sezone.

“Cilj nam je druga pozicija i osvajanje Kupa BiH, moramo pokušati doći do druge pozicije, mislim da prednost Tuzla siti nije nedostižna, a Zrinjski nam je već daleko, o njemu više ne razmišljamo.

Zrinjski je imao konkretnu sezonu, Bilbija je u životnoj formi, imaju kompaktnu ekipu koja zna igrati na rezultat, naštimali su im se rezultati kao Borcu prošle sezone” – istakao je Miljanović.

Nakon zimske pauze, Borac će igrati protiv Širokog u gostima, a Sloboda kao domaćin igra gradski derbi protiv Tuzla sitija.

Kompletnu pres konferenciju možete pogledati iznad, a detaljan tok današnjeg meča ste mogli pratiti OVDJE.