Musemić
FK Tuzla City/facebook

Trener Tuzla sitija Husref Musemić rekao je nakon remija sa Posušjem od 1:1 u 16. kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine da je ovaj bod za njih veliki.

Tim iz Tuzle je čitavo drugo poluvrijeme igrao sa igračem manje, a tim Posušja je imao dva penala.

Teško je reći nešto, treba proći od kraja utakmice pa da čovjek ima neke utiske. Teško je reći nama s klupe šta smo vidjeli, sve čestitke mojim igračima na borbenosti i ovaj bod je za nas veliki. Čestitam ekipi Posušji na korektnosti i igri. Imali smo problema sa kartonima i povredama, nedostajala su nam četiri igrača. Na poluvremenu samo tražio od igrača da pokušamo da izađemo što je moguće više, da se ne povlačimo u šesnaesterac i da pokušamo dati gol i na tome smo uspjeli” – kazao je Musemić.

Ekipa Tuzla sitija naredno kolo dočekuje tim Zrinjskog.