(VIDEO) Vranješ ne promašuje iz jedanaesterca, Mehidić sjajnim potezom donio bod Tuzla sitiju

Borac i Tuzla siti su remizirali u okviru 14. kola Premijer lige BiH rezultatom 1:1. Golove su postizali Stojan Vranješ za goste, dok je za Tuzlu siti pogodio Damir Mehidić.

Nije viđeno puno kvalitetnog fudbala na ovom meču, naročito ne u prvom poluvremenu koje je obilježeo veliki broj prekršaja i prekida. Iz jednog takvog Borac je došao u prednost, kada je u 36. minuti Stojan Vranješ pogodio sa bijele tačke, pošto je prethodno Kobi Moris igrao rukom u svom kaznenom prostoru.

U drugom dijelu nešto više prilika, ali ponovo jedan trenutak je promijenio rezultat. Damir Mehidić je u 66. minuti ušao u šesnaesterac Borca i preciznim udarcem postavio konačnih 1:1 na “Tušnju“.