Fudbaleri Drine HE iz Višegrada savladali su u komšijskom derbiju ekipu Mladosti u Rogatici u zaostalom meču osmog kola Druge lige Republike Srpske – grupa Istok sa 5:3.

Već u osmom minutu Dalibor Damjanović je postigao gol za 1:0, a deset minuta kasnije udvostručio prednost na 2:0. Na samom kraju prvog poluvremena ua 45. minutu Nikola Miličević je smanjio na 2:1.

Onda je na scenu stupio mladi Sergej Lozo sa dva gola, prvi je postigao u 60. minutu, a drugi pet minuta kasnije za 4:1. Dejan Duvnjak se upisao u strijelce u 75. minutu za 4:2, a samo dva minuta kasnije Damjanović postiže svoj treći gol za 5:2. Konačnih 5:3 postavio je svojim drugim golom Miličević.

Fudbaleri Drine HE u narednom kolu gostovaće Rudaru u Ugljeviku, a Mladost dočekuje Proleter iz Dvorova.