Votford je na svom terenu pobijedio Norič u okviru 21. kola Čempionšipa rezultatom 1:0.

U prvom meču nakon što su domaći odlučili da otpuste Vladimira Ivića, Votford je slavio rezultatom 1:0. Jedini pogodak za “Stršljene” postigao je Ismaila Sar u 31. minuti nakon što mu je Ken Sema spremio loptu “kao na tacni“.

Mario Vrančić utakmicu za Norič počeo je sa klupe, a šansu je dobio sredinom drugog poluvremena, međutim nije uspio preokrenuti rezultat u korist svog tima.

Ovom utakmicom kompletirano je 21. kolo Čempionšipa, nakon kojeg se Votford nalazi na petom mjesto, dok je Norič uprkos pobjedi ostao prvi. U sljedećem kolu “Stršljeni” gostuju u Velsu ekipi Svonsija, dok “Kanarinci” dočekuju Kvins Park Rendžers.