Fudbaleri Partizana savladali su ekipu Čukaričkog u petnaestom kolu Superlige Srbije rezultatom 2:0.

Nakon početnog ispitivanja snaga Partizan je do prve prilike stigao u 15. minutu kada se u šansi našao Miloš Jojić, ali je njegov udarac glavom završio preko prečke.

Tri minuta kasnije Ibrahima Endijaje je glavom pogodio prečku te propustio šansu da dovede Čukarički u vođstvo. Tresla se i prečka Partizana u 24. minuta nakon šuta Stefana Čolovića, ali promjene rezultata nije bilo.

Partizan je do prednosti došao u 33. minutu kada je nakon slobodnog udarca Jojića skočio Igor Vujačić i glavom donio prednost crno-bijelima.

U sudijskoj nadoknadi prvog dijela Partizan je postigao i drugi gol kada je nakon centaršuta Slobodana Uroševića i loše reakcije odbrane Čukaričkog lopta došla do Marka Živkovića koji ju je snažnim šutem pospremio u mrežu.

U nastavku utakmice Partizan je nastavio u visokom ritmu, a u 53. minutu šut je oprobao Živković, ali je jedan odbrambeni igrač Čukaričkog spriječio igrača crno-bijelih da dođe do svog drugog gola.

Nakon drugog pogotka fudbaleri Aleksandra Stanojevića su stali na loptu, a u 77. minutu gol je postigao Rikardo Gomeš na asistenciju Aleksandra Lutovca, ali je isti poništen zbog ofsajda, te do kraja meča više nije bilo golova.

Partizan će u narednom kolu biti domaćin Proleteru, dok će Čukarički gostovati kod Voždovca.