Zaoštrilo se u Trebinju: Sukob igrača na terenu, Perišić zaradio isključenje

Kraći prekid utakmice desio se u Trebinju pošto je u 68. minuti došlo do sukoba igrača Borca i Leotara.

Nakon starta Marka Perišića nad Stojanom Vranješom na sredini terena, došlo je do kulminacije i sukoba igrača jedne i druge ekipe.

Kao rezultat incidenta sudija Admir Musić je pokazao žute kartone Milošu Vušuroviću, Ognjenu Todoroviću, Marku Jovanoviću, Milošu Aćimoviću, te Perišiću, kojem je to bio drugi žuti odnsono isključujući crveni karton. Zoran Milić je takođe dobio žuti karton, ali i rezervni golman Leotara Risto Perišić.

Sa tribina se tokom sukoba moglo čuti negodovanje publike uz povike: “Lopovi, lopovi“.

U trenutku sukoba rezultat na semaforu je bio 1:1. Dešavanja iz minuta u minut možete pratiti OVDJE.