Živković golom u sudijskoj nadoknadi donio pobjedu Crvenoj zvezdi

Fudbaleri Crvene zvezde golom Rišaira Živkovića u sudijskoj nadoknadi savladala je ekipu Brava iz Slovenije sa 2:1.

Krenuli su igrači Dejana Stankovića ofanzivno od samog starta i imali su nekoliko velikih prilika, ali je golman slovenačkog tima briljirao na golu. Onda je Milan Rodić igrao rukom u 14. minutu i sudija je svirao penal, a siguran izvođač bio je Martin Kramarić. Nastavili su šampioni Srbije i poslije toga s napadima, ali se na poluvrijeme otišlo s rezultatom 1:0.

Stanković je izvršio mnogo izmjena u drugom poluvremenu, a onda je Rišairo Živković dobio loptu na vrhu šesnaesterca, namjestio se i postigao predivan gol za 1:1. Kada su svi mislili da će meč završiti neriješenim rezultatom Živković je u drugom minutu sudijske nadoknade uspio da zatrese protivničku mrežu za pobjedu od 2:1.

U ovom duelu debitovao je i Kangva, a naredni meč na programu je za tri dana protiv Domžala.