zvezda

Fudbaleri Crvene zvezde pobijedili su u gostima ekipu Kolubare sa visokih 7:1 u okviru 13. kola Superlige Srbije.

Prvo poluvrijeme bilo je košmarno za domaće fudbalere. Goleada je počela već u devetoj minuti kada je Aleksandar Dragović iskoristio gužvu u šesnaestercu nakon kornera sa lijeve strane, i iz voleja pogodio uz lijevu stativu za vođstvo izabranika Dejana Stankovića.

U narednih 15 minuta utakmice Zvezda je dala još tri gola. Redom su pogađali Mirko Ivanić, El Fardu Ben i Milan Pavkov. U 29. minuti Gejlor Kanga je promašio penal, a do poluvremena Ivanić i Pavkov su postigli po još jedan gol i na poluvrijeme se otišlo pri rezultatu 6:0.

Drugo poluvrijeme bilo je mirnije, jer se pobjednik meča uveliko znao. Domaći su uspjeli da postignu počasni gol u 87. minuti, a strijelac je bio Bogdan Mladenović. Konačnih 7:1 dvije minute kasnije postavio je Marko Lazetić.

Narednu utakmicu fudbaleri Zvezde u Superligi Srbije igraju protiv Radničkog iz Niša, dok Kolubara gostuje Mladosti.