stanković katai

Fudbaleri Crvene zvezde pobijedili su ekipu Proletera rezultatom 3:0 i tako na lijep način upriličili rođendan svom treneru Dejanu Stankoviću.

Fudbaleri Crvene zvezde od samog starta nametnuli su visok tempo i pokazali su da žele sva tri boda. U 24. minuti stigla je i nagrada dobre igre.

Iz slobodnog udarca sa sredine terena ubacio je Aleksandar Katai, Miloš Degenek dobro skočio, a na loptu je naletio Seku Sanogo koji je doveo crveno-bijele u prednost na utakmici.

Samo četiri minuta kasnije Aleksandar Katai je izletio oči u oči sa golmanom Proletera Nikolom Petrićem, lagano ga predriblao i loptu pospremio u praznu mrežu za dvostruko vođstvo Zvezde na meču.

Rezultatom 2:0 se otišlo na poluvrijeme. Na startu drugog dijela u igru umjesto Lois Dionija u igru je ušao Rišairo Živković kojem je ovo debi u crveno-bijelom dresu.

Konačan rezultat postavio je Katai u 75. minuti novom majstorijom. Prvo se oslobodio svog čuvara, a onda zakucao loptu u lijeve rašlje za 3:0.

Narednu utakmicu Zvezda igra protiv Partizana, dok Proleter dočekuje Mladost.