Bez pobjednika u Gornjem Vakufu/Uskoplju

Sloga i Borac remizirali rezultatom 30:30.

Rukometaši Sloge i Borca odigrali su danas sjajan meč u Gornjem Vakufu/Uskoplju, a on je na koncu završen bez pobjednika, rezultatom 30:30.

Desetkovana Sloga uspjela je parirati Banjalučanima, a prvo poluvrijeme okončano je rezultatom 16:16. Potom je domaći sastav imao problema u početku drugog poluvremena kada četiri minute nije mogao naći put do mreže, ali se rezultat brzo iznevelisao i izjednačenje je stiglo sedam minuta prije kraja kada je sjajno pogodio Amar Amitović.

Isti je igrač u posljednjoj sekundi imao priliku da šutira za deveterca za pobjedu, ali je to zaustavio blok Borca u kojem su stajali svi rukometaši.

U narednom kolu Borac će dočekati ekipu Vogošće, dok će Sloga gostovati u Zavidovićima kod Krivaje.