Bosna i Hercegovina dva puta stizala zaostatak u remiju sa Slovenijom

Futlsaleri Bosne i Hercegovine remizirali su rezultatom 3:3 sa Slovenijom.

U prvom kolu futsal turnira koji se održava u Umagu, reprezentacija Bosne i Hercegovine remizirala je juče 3:3 sa selekcijom Slovenije.

Slovenija je povela već u drugoj minuti golom Fideršeka, a izjednačenje je stiglo u 12. minuti kada je pogodio Bilal Jelić. Svega tri minute poslije Slovenci ponovo dolaze do prednosti preko Čeha, a u 23. i do prednosit od 3:1 pogotkom Fetića. Bosanskohercegovački futsaleri do kraja su ipak uspjeli doći do remija. Prvo je Nermin Kahvedžić u 29. minuti smanji zaostatak, da bi golom Davora Arnautovića šest minuta prije kraja konačan rezultat bio postavljen na 3:3.

Izabranici Ive Kreze će danas u 14:00 sati odigrati svoj drugi meč turniru, a za protivnika će imati selekciju Slovačke.