Košarkaši Fenerbahčea su u četvrtom kolu Evrolige na domaćem parketu ubjedljivo savladali Uniks rezultatom 80:41, a trener domaćih Aleksandar Đorđević može biti prezadovoljan izdanjem svojih igrača.

On je nakon utakmice rekao da je ovo sjajan odgovor na poraz u Berlinu od Albe.

”Prvo želim čestitati igračima. Napravili su sjajnu stvar na terenu. Druga stvar koja mi prolazi kroz glavu je da smo u posljednje dvije utakmice igrali 60-70 minuta dobre košarke umjesto svih 80 minuta. Ali nije sad ni bitno, večerašnja utakmica je bila odlična reakcija na poraz u Berlinu protiv Albe. Sada samo idemo naprijed” – rekao je Đorđević.

U narednom kolu će tim Aleksandra Đorđevića odmjeriti snage sa Real Madridom u gostima, dok je Uniks takođe na gostujućem terenu igrati protiv Efesa.