Reprezentativac Hrvatske Domagoj Duvnjak nedavno je sa Kilom osvojio Ligu šampiona i na kraju 2020. godine je rekao da mu je ona bila jedna od najboljih i najljepših.

On je sa Hrvatskom osvojio srebro na Evropskom prvenstvu, a kruna godine je bila pobjeda u nad Barselonom u finalu Lige šampiona

Znam da će zvučati jako čudno, ali meni je 2020. godina jedna od najboljih i najljepših u karijeri. Sve je počelo sa Evropskim prvenstvom na kojem smo osvojili srebrnu medalju. Atmosfera je bila sjajna, euforija, navijači, stvarno nešto prelijepo. Zatim sam sa ekipom Kila poslije pet godina čekanja, osvojio titulu prvaka, a nedavno je stigla i titula prvaka Evrope, poslije pobjeda nad Vespremom i Barselonom, na finalnom turniru Lige šampiona u Kelnu” – izjavio je Duvnjak za “Sportklub“.

Njega sada čeka Svjetsko prvenstvo u Egiptu gdje se Hrvatska nalazi u grupi sa Japanom, Angolom i Katarom.