Ivanov za MeridianSportBH: "Mislim da smo zasluženo pobijedili"

Široki je večeras u drugom kolu Lige 6 kao gost savladao Borac sa 76:64. Ive Ivanov, košarkaš uspješnijeg sastava, poslije meča je govorio za MeridianSportBH.

Nakon izjednačenog prvog poluvremena, Širokobriježani su se u trećoj dionici odlijepili na nedostižnu prednost. Nakon Borca, očekuje ih duel protiv Slobode na svom parketu.

“Jako loše smo ušli u meč, Borac je otišao na nekih sedam-osam razlike, a prvo poluvrijeme smo odigrali dosta nervozno i imali smo dosta grešaka, tako da je na pauzi rezultat čak bio i dobar kako smo igrali.

U drugom dijelu smo stisnuli, lopta je išla od jednog od drugog i mislim da smo skroz zasluženo pobijedili. Sada ćemo se malo odmoriti pa napraviti pripremu za Slobodu, oni su odlična ekipa koja cijelu sezonu igra izvanredno, a svi u Ligi 6 su generalno odlični” – rekao je Ive Ivanov.

Sve vijesti u vezi sa bosanskohercegovačkom košarkom u narednom periodu ćete moći pronaći na našoj “Facebook” stranici pod imenom “BH Košarka”.