Povreda ga nije omela: Novi tripl-dabl Jokića u trijumfu Denver Nagetsa

Nikola Jokić je došao do novog tripl-dabl učinka u trijumfu Denver Nagetsa nad Hjuston Roketsima sa konačnim rezultatima od 134:124.

Denver Nagetsi su se izdigli iz serije lošijih rezultata te forme jer su sinoć upisali treću uzastopnu pobjedu.

Pobjeda je došla na gostovanju Hjuston Roketsima, a što je za Nagetse još bitnije na ovom meču je igrao te dominirao Nikola Jokić koji je zbog povrede propustio prošli meč protiv Los Anđeles Klipersa.

Sam meč su domaći Nagetsi otvorili izrazito dobro te su u prvoj četvrtini slavili sa sigurnih 41:26.

Do kraja prvog poluvremena se igra Roketsa popravila, ali se na odmor otišlo sa prednošću od 76:59 za Nagetse.

Ova prednost se na kraju pokazala kao nedostižna za gostujući sastav te su domaći pod vođstvom nevjerovatnog Jokića na kraju slavili sa 134:124.

Po pitanju Jokića, srpski centar je ostvario novi tripl-dabl učinak sa 32 poena, 10 skokova i 15 asistencija.