U okviru zaostalog prvog kola Lige BiH, Spars je u Banjaluci večeras poražen od Borca sa 89:69.

Zoran Kašćelan, strateg Sarajlija, poslije utakmice je izjavio sljedeće:

“Čestitam Borcu na fantastičnoj partiji i ubjedljivoj pobjedi, mislim da ovaj konačan rezultat ni približno ne oslikava stanje na terenu. Oni su imali fantastično prvo poluvrijeme sa izuzetnom energijom, fizički su izuzetno zahtjevan protivnik, a imali su i odlično šutersko veče.

Iako je Borac daleko ispred nas jer smo mnogo kasnije krenuli sa pripremama, to ne smije da bude opravdanje. Gubili smo 30 razlike na poluvremenu, u nastavku smo probali sačuvati obraz i zaštititi svoj rad. Još jednom čestitam Borcu, a nama je ovo lekcija pred nastavak sezone”.

Sve vijesti u vezi sa bosanskohercegovačkom košarkom u narednom periodu ćete moći pronaći na našoj “Facebook” stranici pod imenom “BH Košarka”.