Košarkaši Mege su u okviru 15. kola ABA lige na svom parketu savladali Cibonu sa 93:89, a vršilac dužnosti trenera gostujuće ekipe Bariša Krasić dao je svoj komentar nakon meča.

Zagrepčane je danas sa klupe predvodio Bariša Krasić, pošto se čeka zamjena za Vladimira Jovanovića, koji je juče napustio klub. Meč je bio izuzetno ujednačen i zanimljiv, a presudila je bolja igra domaćina u posljednjih par minuta, u kojima su stigli do preokreta i tako slavili.

”Šta reći poslije ovako izgubljene utakmice, nemam baš ništa pametno. Mogu samo da čestitam momcima na angažmanu i požrtvovanju tokom cijelog meča. Većim dijelom utakmice smo igrali dosta dobro, osim uvodnih pet minuta i završna dva minuta. Imali smo praktično sve u svojim rukama, praktično dobijenu utakmicu, ali jedan skok i jedno nezagrađivanje nas je košatlo poraza. Ali, to je sport, moramo da idemo dalje. Još jednom čestitam mojim momcima na dobroj igri. ali i Megi na pobjedi” – rekao je Krasić.

U narednom kolu, Mega će igrati protiv Krke u gostima, a Cibona na svom parketu dočekuje Zadar.