Mega srušila Partizan i plasirala se u finale Superlige Srbije

U trećem meču polufinala Superlige Srbije, Mega je na svom parketu savladala Partizan sa 82:68 (18:17, 25:18, 19:18, 20:15).

Ekipa koju sa klupe predvodi Vlade Jovanović se tako ukupnim rezultatom 2:1 u pobjedama plasirala u samu završnicu, gdje će igrati protiv Crvene zvezde ili čačanskog Borca.

Prva četvrtina je bila dosta izjednačena, a domaćini su se bolje snašli u drugoj i nakon 20 minuta igre su imali +8 (43:35). Ispostavilo se da “Crno-bijeli” nisu imali snage da se izbore za neizvjesnu završnicu, pa je Mega u konačnici slavila sa 82:68.

Kod pobjednika, najefikasniji je bio Malkolm Kazalon sa 18, pratio ga je Marko Simonović sa 17, dok se na drugoj strani istakao Ognjen Jaramaz, koji je postigao 19 poena.