Bosna Meridianbet je u meču za treće mjesto na turniru “Mirza Delibašić” savladala ekipu Širokog sa 88:75, a kapiten tima Muhamed Pašalić je kazao da je atmosfera u ekipi super.
On je naveo da još pokušavaju da nauče jedni na druge i da će se sve to uklopiti do početka sezone.
“Zadovoljni smo, moglo je i bolje. Juče ta utakmica sa Cibonom nije prošla kako smo očekivali, nije bilo toliko žara, danas je puno bolje. Dobra utakmica cijele ekipe, čestitao bih momcima. Sve je super na pripremama, većina je igrača zdravo što je najbitnije. Pokušavamo još da naučimo jedni na druge, na rad trenera, da sarađujemo bolje. Ima dosta igrača koje je Josip doveo iz Bijeljine pa se oni bolje znaju, mi se ostali uklapamo, ali mislim da će to do početka sezone sve naleći” – kazao je Pašalić.
Bosna Meridianbet će u polufinalu kvalifikacija za ABA 2 ligu igrati protiv Ilirije iz Ljubljane 22. septembra u 18. časova.