U okviru 11. kola Druge ABA lige, Podgorica je pobijedila Slobodu rezultatom 63:51 (13:19, 15:10, 16:16, 19:6).

Meč je bio izuzetno neefikasan s obje strane. Užičani su se nešto bolje snašli u prvoj četvrtini, koju su u svoju korist riješili sa 19:13, da bi se Podgorica vratila u nastavku, pa se na veliki odmor otišlo sa 29:28 za srpskog predstavnika.

Treći kvartal je bio izjednačen, no u četvrtom se ekipa iz glavnog grada Crne Gore u potpunosti odvojila, prije svega odličnom igrom u odbrani. Dozvolili su protivniku da postigne samo šest poena, te u konačnici slavili sa 63:51.

Kod pobjednika, najefikasniji su bili Marko Kovačević i Pavle Titić sa po 13, dok se na drugoj strani istakao Aleksandar Ilkić sa 14 poena.