Crvena zvezda izgubila je danas od Mladosti, Šabac je bio uspješniji od Partizana, dok je Radnički trijumfovao protiv Primorca u Regionalnoj ligi u vaterpolu.

Mladost je protiv Crvene zvezde nakon izjednačene prve četvrtine, do osjetnije prednosti stigla u drugom kvartalu koji je riješila u svoju korist rezultatom 5:2. Dominantan je hrvatski tim bio i u trećem dijelu i osigurao sebi na kraju ukupnu pobjedu rezultatom 18:10.

Šabac je prvo poluvrijeme odigrao egal sa Partizanom, a potom odličnom trećom četvrtinom stigao do očekivane pobjede koja je na kraju iznosila 14:10.

Radnički Kragujevac je takođe sjajnom trećom dionicom u kojoj je postigao pet golova, a primio samo jedan završio posao protiv Primorca kojeg je na kraju dobio rezultatom 12:10.