Vaterpolisti kragujevačkog Radničkog su rezultatom 14:12 pobijedili dubrovački Jug u finalu Triglav lige, dok je u borbi za treće mjesto Jadran s 11:8 bio uspješniji od zagrebačke Mladosti.

U finalnom meču Triglav lige u vaterpolu igrači kragujevačkog Radničkog su danas savladali Jug iz Dubrovnika. Nakon izjednačenih 4:4 u prvoj četvrtini, srpska ekipa je na poluvrijeme otišla s golom prednosti (8:7). Drugi dio utakmice donio je još jednu izjednačenu četvrtinu (3:3) koja je dovela do toga da se u posljednji period uđe s neizvjesnih 11:10. Kragujevčani su ipak bilo nešto motivisaniji pa su konačnim rezultatom 14:12 savladali trofejnog rivala.

U borbi za treće mjesto lige splitski Jadran je bio bolji od zagrebačke Mladosti i upisao pobjedu od tri gola razlike (11:8).