Trener košarkaša Crvene zvezde Dejan Radonjić rekao je nakon pobjede nad Zadrom od 83:73 da su u drugoj četvrtini počeli graditi rezultata, a u trećoj stvorili značajnije vođstvo.

On je istakao da je presudna bila treća četvrtina gdje su preciznijim napadom ostvarili pobjedu.

Gledajući ukupan meč iz situacije kada smo bili dobri i pravi rezultat iz situacije kada smo to radili drugačije i kada je Zadar veliko željom i borbenošću stizao. U drugoj četvrtini smo počeli da gradimo rezultat nakon grešaka koje smo napravili u odbrani nije nas dovelo do boljeg rezultata. Poslije toga smo preciznijiom igrom u napadu došli do značajnijeg vođstva, što smo kontrolisali do samog kraja meča” – izjavio je Radonjić.

Crvena zvezda naredni meč u ABA ligi igra protiv Partizana.