Ženski rukometni klub Hadžići dožvio je  poraz od ekipe Mihalovce sa 38:15 u drugoj rundi EHF Evropskog kupa.

Nakon što su u prvom meču poražene sa 39:17, tim Hadžića nije mogao do iznenađenja u revanšu, iako su se na početku utakmice bile ravnopravne do rezultata 7:6. Tada se domaći tim odvojio na 12:7, da bi na poluvremenu bilo 17:9.

U nastavku su Mihalovce samo povećavale prednost i novom serijom od 6:0 (24:10) i tako su riješili sve dileme oko pobjednika i ekipe koja će nastaviti takmičenje. Konačan rezultat je bio 38:15, a najefikasnija na meču bila je Patrisija Volingerova s osam golova, a na drugoj strani Dejana Kulić je postigla četiri gola.

Nakon što su Grude poslije prvog meča otkazale revanš protiv Sokol Piseka, a Borac poražen u prvom duelu od Dunajske Strede sa 38:26 pokazalo se da je ženski rukomet u Bosni i Hercegovini na nivou ispod ostatka Evrope.