Salines bolji od Mostara u zaostalom meču drugog kola futsal Premijer lige BiH

Futsaleri tuzlanskog Salinesa savladali su ekipu Mostara sa 5:3 u zaostalom meču drugog kola Premijer  lige Bosne i Hercegovine.

Deni Imširović je doveo Salines u vođstvo u 11. minutu susreta da bi u 19. minutu Mirko Marinković povisio na 2:0 što je bio rezultat prvog dijela igre.

U drugom poluvremenu bilo je vrlo uzbudljivo, a najprije je Admir Čorhodžić u 25. minutu povećao rezultat na 3:0 za Salines. Anel Radmilović je dva minuta kasnije smanjio na 3:1, a tri gola prednosti domaćima vratio je Imširović svojim drugim golom na utakmici, a to se desilo u 35. minuti.

Samo minut kasnije Osman Beganović se upisao u strijelce za 5:1 čime je pitanje pobjednika praktično bilo riješeno. Uspjeli su gosti da ublaže pora golovima u 39. i 40. minutu, a oba puta pogađao je Vladan Vesić.

Salines je ovom pobjedom izbio na petu poziciju na tabeli i sada ima deset bodova, dok je Mostar i dalje prvi sa 15.