doboj

Rukometaši Sloge iz Doboja poraženi su u utakmici Evropskog kupa. Bolji od njih bili su rukometaši Konversana rezultatom 31:24.

Rukometaši Sloge iz Doboja veoma loše su otvorili novu sezonu. U Premijer ligi su upisali četiri poraza i jednu pobjedu, a u Evropskom kupu u prvom kolu eliminisali su Viljandi, a u prvoj utakmici drugog kola izgubili su od italijanskog Konversana.

Od samog starta rukometaši Konversana su nametnuli visok tempo i na poluvrijeme otišli pri vođstvu od 16:12. U nastavku pokušali su se razigrati gosti, međutim to im nije pošlo za rukom.

Konačan rezultat na kraju bio je 31:24 u korist Konversana.

Italijansku ekipu do trijumfa je predvodio Denis Radovčić sa sedam golova, pet su dodali Sedžad Abdurahmanović i Valentino Gian Roseto.

U redovima Sloge raspucan je bio Vladimir Stanković sa čak 13 pogodaka, četiri gola je dodao Vladan Đurđević.

Uzvratna utakmica na programu je već sutra.